Кошик
631 відгук

Зараз ми не можемо швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за нашим графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день. Виберіть Ваш номер телефона, щоб ми швидше зв'язалися з вами.

Ланцюги, ювелірні шнурки із золота

Золоті ланцюжки для розкішних дам

Ланцюжки золоті – це символи прадавніх часів, які позначають владу і самопізнання. Адже саме золото є благородним металом, який асоціюються, в першу чергу, з теплом. Такі прикраси додають людському організму позитивну енергію. Ланцюжок в якості прикраси, утворює магічне коло, що виконує роль амулета. Наприклад, в Греції і в Стародавньому Римі носіння ланцюжка вважалося символом високого статусу в соціумі. Золоті вироби носили представники жіночої та чоловічої статі аристократичного походження, прикрашають ними свої зап'ястя і шиї. Таку традицію потім перейняли європейські королі і лицарі. Ланцюг золота була платіжним засобом. А естетична сторона такого прикраси практично не бралася до уваги. Тільки в період Ренесансу, коли в людей інтерес до своєї натури і до своєї діяльності, такі вироби стали найкращим втіленням мистецтва і краси.

Золотий ланцюг: стародавні часи

У далекому минулому такі вироби виготовлялися вручну, коли ще не було для цього спеціальних верстатів. Золото проходив термічну обробку. Потім його простягали в дріт, яку в подальшому скручували в маленькі кільця різноманітних форм. На наступному етапі їх споювали або з'єднували між собою, полірували вручну.

Ланцюжки з золота: наші дні

На сьогоднішній день такі вироби є найпоширенішим прикрасою серед жінок, чоловіків і дітей. Адже це таке універсальне ювелірний виріб, який йде всім і буде доречним в будь-яких ситуаціях. Зазвичай ланцюг із золота носять з хрестиками під речі або ж з кулонами поверх них, щоб всі навколишні оцінили смакові уподобання та вибір власника. Якщо вибрати браслет на зап'ястя і ланцюжок на шию однакових плетінь, то вони складуть привабливий, гармонійний союз золотих прикрас, які можна буде одягати не тільки з приводу, а і на кожен день.

Ланцюги золоті: різновиди

Асортимент золотих ланцюжків вражає різноманітністю. Але їх можна розділити на кілька груп:

1. Універсальні – які можна носити самостійно, а також з підвісками і кулонами;

2. Для кулонів – найміцніші типи плетінь;

3. Декоративні – зі складним плетінням, які можна носити і без підвісок.

Багато ланцюжка підходять одночасно і чоловікам, і жінкам, і діткам. Це класичні моделі, які представлені у великому асортименті. Але можна вибрати золотий шнурок, який призначений виключно для дівчат – з витонченими формами, легкий і з блиском. Він украсяит красиву жіночу шию.

Золотий ланцюг на шию: секрет популярності

Аюрведи впевнені, що головна мета успіху належить саме самому металу, який асоціюється з Сонцем, а також поповнює нестачу енергії в людському організмі. А езотерики, в свою чергу, вважають, що застебнута ланцюг утворює собою магічне кільце, що володіє властивостями оберега. Практичні ж люди нагадують, що ланцюжок із золота не втрачає привабливого зовнішнього вигляду, стикаючись зі шкірою, і зберігається чудово. Така прикраса йде всім до лиця, воно доречне в різноманітних ситуаціях, а також поєднується з усіма нарядами і є вигідним подарунком, яким зрадіє кожен.

Замовляємо сучасні золоті ланцюжки

Можно купить золотую цепочку в интернет магазине "МИР УКРАШЕНИЙ". В изделия, которые представлены в каталоге, настоящие мастера ювелирного дела вложили все свои силы и фантазию. Поэтому вашему вниманию предлагаются только самые эффектные золотые цепочки на шею, которые отличаются высоким качеством, оригинальностью и стильностью. Станьте счастливым обладателем последних новинок – привлекательных, недорогих и высококачественных!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner