Кошик
631 відгук

Зараз ми не можемо швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за нашим графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день. Виберіть Ваш номер телефона, щоб ми швидше зв'язалися з вами.

Посуд із срібла

Срібні ложки: справжня розкіш

Такий незамінний столовий прилад, як ложка є в кожному будинку. Це елемент столового комплекту. Посуд зі срібла завжди користувалася великою популярністю.

Історія появи

Срібна ложка являє собою справжню цінність і в матеріальному значенні, і в розумінні такого столового приладу, як сімейної, історичної реліквії. За твердженнями археологів, перші ложки виготовлялися з обпаленої глини, а пізніше їм на зміну прийшла посуд з дерева та каменю. Використовувалась вона для вживання лише м'якої їжі. Особлива міцність не була великою необхідністю. Що ж стосується срібних ложок, вони з'явилися ще в 988 році. Такі прилади носили в спеціальних футлярах.

Столові прилади для діток

срібна Ложка в подарунок на хрестини – це відомий звичай. Саме срібло завжди вважалося символом достатку в родині. Коли у малюка з'являється перший зуб, його батьки стукали ложкою з срібла за нього, щоб він виріс міцним і здоровим, а в його сім'ї завжди панував добробут і добро.

Срібний посуд – витонченість і розкіш

Як і раніше, столове срібло в будинку було ознакою витонченого смаку господарів, а також їх достатку. До того ж, як відомо, посуд із срібла має корисний вплив на людський організм, знищуючи мікроби, а також покращуючи смакові якості їжі. Такі прилади не псуються, не б'ються з часом, не втрачають актуальності.

Різноманітні столові прилади презентують на весілля, хрестини, ювілеї подружнього життя, при появі першого зубика. Приводів, щоб придбати срібні ложки насправді багато.

Как показывает практика, есть такие вещи и предметы, которые всегда «вне времени» и никогда не выходят из моды, актуальны и популярные несколько веков назад и сегодня. Это касается и такой посуды. Ведь испокон веков, столовые предметы из серебра демонстрировали безупречный вкус хозяев дома и их большой достаток. К тому же, даже учеными было доказано, что прием пищи из такой посуды благотворно влияет на человека. Кроме эстетичной ценности, такие предметы обихода практичные. Они украсят любой стол и будут просто превосходным подарком к торжественному событию.

Сувенір ложка

срібні Ложки – це мініатюрні вироби, які можуть стати ідеальним подарунком або сувеніром на пам'ять навіть дорослим людям. Вважається, що вони дійсно «загрібають» своєму власникові удачу, щастя, гроші. Адже, як стверджують знаючі люди, кожен подарунок повинен бути не тільки красивим, а й корисним, і оригінальним. Срібна ложка може стати втіленням всіх цих якостей.

Ложки зі срібла – стоїть покупка

Улюблена ложечка супроводжуватиме вашу дитину в кожній поїздці. І ви будете впевнені в тому, що малюк їсть корисну, здорову їжу, без патогенних мікроорганізмів. Всі представлені ложки виготовляються зі срібла високої проби. Також вони піддаються ретельній обробці. Такі ложки затребувані не тільки в якості атрибута для прийняття їжі, а ще й в якості предмета далекої старовини. На сьогоднішній день це гарний сувенір, столовий предмет, надійний талісман. А краса разом з магічними властивостями – це лише одна сторона медалі. Ведь, как известно, серебро является полезным для здоровья.

Вы можете купить серебряную посуду высокого качества разных конфигураций и размеров, на любой вкус и стиль. Это отличный выбор для торжественных приемов в доме. Вашему вниманию – широкий ассортимент красивых, высококачественных столовых приборов. Каждый сможет выбрать недорогую, но красивую ложку, состоящую из чистого серебра в качестве подарка малышу либо же оригинального сувенира взрослому.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner