Кошик
649 відгуків

Браслети з срібла

Браслети з срібла: стильно, ефектно і красиво

Браслет срібний: крізь призму історії

Срібні браслети є універсальним прикрасою, яке підходить і жінці, і чоловікові. Перші прикраси такого типу використовувалися, як магічний оберіг. Предки вірили в те, що браслети зі шкіри або кори можуть захистити від злих духів. Під час їх створення використовувалися різноманітні предмети і елементи, які вкладався якийсь сакральний сенс. Тому кожен такий браслет вважався унікальним і має особливе значення для того, хто його створив.

Коли люди навчилися обробляти метал, це було поворотним моментом для прикрас. Через якийсь час також відкрили золото і срібло, а срібні вироби володіли магією і особливою красою. Люди дійсно вірили в те, що срібло захищає від хвороб, ніж була якась частка правди.

Незважаючи на те, що сучасні люди вже точно не думають про те, що срібло оберігає від різних злих духів, своєю красою такі прикраси підкорюють серця мільйонів дам.

Види срібних браслетів:

- жорсткі. Вони або взагалі не згинаються, або гнуться лише трошки. Взагалі на такі браслети знадобиться велика кількість металу. Тому кінцева ціна прикраси висока.

- м'які. М'який срібний браслет має більш витончений вид. Також він вигідний в плані носіння, оскільки зручний в процесі носіння. Браслет можна зробити унікальним та індивідуальним.

Якщо ви дійсно вирішили підібрати собі срібний браслет, обов'язково ознайомтеся з декількома правилами того, як потрібно носити і поєднувати прикраси такого роду.

Рекомендації. Як правильно носити срібні браслети:

- не надягайте браслет з годинником, особливо, якщо такий виріб виготовлено з дорогоцінного металу. Модниці часом йдуть проти такого правила, але вони використовують біжутерію більш вільного стилю;

- важливо, щоб довжина браслета забезпечувала його вільний звивання весільного на руці, але, щоб прикраса при цьому не висіло. Бажано вибирати звисаючий браслет. Він створює просвіт на 1 см, не менше і не більше;

- прикраси з різними каменями обов'язково повинні гармоніювати між собою. Тому колір каменів одного браслета ні в якому разі не повинен контрастувати з іншими;

- молодим дівчатам підходять акуратні, тоненькі браслети, які не привертають до себе уваги розмірами. А пані постарше можуть вибрати більш сильні, великі срібні вироби.

Браслет зі срібла ненав'язливо привертає увагу оточуючих на руку, роблячи простий, стриманий наряд оригінальним, а більш химерний – вишуканим і простим. У нашому сучасному асортименті ювелірні прикраси такого типу можуть бути тонкими і товстими, з різним рівнем жорсткості, з елементами декору у вигляді напівкоштовних і дорогоцінних каменів, кристалів, страз.

срібні Браслети: переваги

- прості прикраси відрізняються мінімумом декору, класичним плетінням – це гнучкі та еластичні аксесуари, ідеально підходять для щоденного використання;

- комбіновані вироби зовні акуратні;

- фантазійні – кращий вибір наполегливих і сміливих людей;

- цілісні прикраси стійкі до пошкоджень і деформацій.

Умножив все достоинства на практичность, прочность серебра, его солидный вид, который не теряется на протяжении длительного времени, универсальность и легкость эксплуатации, такие браслеты являются беспроигрышным вариантом хорошего подарка на память либо просто приемлемой покупкой для своего любимого человека.

Купить браслет серебряный лучше всего в интернет-магазине "Мир украшений". Здесь расценки самые выгодные и доступные. Поэтому смело балуйте себя новым украшением!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner