Кошик
590 відгуків

Як визначити розмір кільця?

Ви хочете купити кільце, але не знаєте, який розмір вам підійде?

Нижче наведено способи, які дозволять вам швидко і досить надійно визначити розмір кільця, який вам необхідний.

Розмір кільця – це діаметр отвору в міліметрах.
Корисно знати: Зазвичай різниця в розмірах становить 0,5 мм – тобто розмір вказується 16,0; 16,5 і т. д.
Діаметр – це лінія, соеди няющая дві протилежні точки на колі. Вона дорівнює довжині окружності діленої на математичне число Пі (число Пі приблизно дорівнює 3.14)

Увага! Всі «домашні» методи, звичайно, не точні. Можливі різноманітні похибки. Тому ми не несемо відповідальності за точність вашого визначення розміру кільця.

Необхідно пам'ятати, що кільце має проходити через суглоб. Обов'язково враховуйте це при «домашньому» визначенні розміру!

Крім того, майте на увазі, що розмір пальця змінюється в залежності від температури і вологості навколишнього середовища і залежить від часу доби. Оптимальний час для визначення розміру – опівдні. Погода – невисока вологість і не жарко.

Найпростіший спосіб дізнатися, який розмір кільця вам необхідний на той чи інший палець – це зайти в найближчий ювелірний магазин і попросити виміряти палець. В будь-якому ювелірному магазині є спеціальні лекала для визначення розміру пальців.
Якщо ж у вас немає часу йти в ювелірний, то ви можете визначити розмір пальця і, відповідно, кільця, яке вам підійде, в домашніх умовах. Існує безліч способів, як це зробити. Наведемо деякі з них.

Визначення розміру кільця з допомогою нитки

Для цього необхідно взяти нитку і обмотати навколо пальця (1 виток). Щільно, щоб вона не ходила. Кінці можна відразу обрізати або просто відзначити фломастером місце їх перетину. Пам'ятайте, що кільце має нормально проходити через кісточки пальців до місця "посадки".

Після цього відрізок необхідно прикласти до лінійку (рулетку) і з'ясувати довжину в міліметрах. Потім необхідно поділити отримане число в міліметрах на 3,14. Отримане (округлене) число, і буде розміром кільця.

Звичайно, все це приблизні результати і дізнатися точно розмір кільця Вам допоможе пальцемер. Також в залежності від ширини кільця, розмір може змінюватися, але для швидкого визначення розміру можна використовувати цей спосіб.

Еслі Вам необхідно дізнатися розмір кільця Вашої улюбленої, але Ви не хочете присвячувати її в це питання.

Самий надійний спосіб визначити розмір кільця очевидний – Вам необхідно непомітно взяти одне з улюблених кілець вашої дівчини, а потім віднести його в ювелірний магазин.

Там вам, безумовно, допоможуть: ювелір зможе легко і абсолютно точно визначити розмір кільця, ну а Вам залишиться тільки не забути при його виборі.

Можна зробити простіше: візьміть кільце, папір з ручкою і обведіть по внутрішньому контуру кільця. По цьому контуру ювелір зможе визначити розмір і підібрати вам кільце.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner