Кошик
590 відгуків

Питання - відповідь

Пропонуємо Вашій увазі відповіді на запитання, які, можливо, виникли у Вас при користуванні сайтом інтернет-магазину СВІТ ПРИКРАС.

Якщо у Вас є питання, відповіді на які Ви не знайшли у цьому списку — напишіть нам.

Загальні питання

Мені складно вибрати прикрасу самому. Чи може хтось з ваших співробітників проконсультувати і допомогти мені? До кого я можу звернутися?

Звичайно ж, ми консультуємо наших покупців. Просто зв'яжіться з нашими менеджерами і вони підберуть для Вас максимально підходяще Вам ювелірну прикрасу.

 

Чи можуть мені продати у вашому інтернет-магазині не справжнє золоте або срібне прикраса? Іншими словами, як я можу переконатися, що куплене у вас виріб — зі справжнього золота/срібла?

Всі продавані нами вироби виготовлені з золота відповідної проби і мають бирку виробника (а дорогоцінні камені — сертифікат) з їх дійсними характеристиками. Зазначена на клеймі проба золота підтверджена Державною Пробірною службою України. Організація, оформляющая бирку на виріб або сертифікат, в якому описуються характеристики діамантів, несе повну відповідальність за правдивість викладеної в бирці та сертифікаті інформації та гарантує відповідність характеристик товару зазначеним на етикетці та в сертифікаті даними.

 

Хто виробник виробів, представлених у вашому магазині?

Ми продаємо вироби декількох виробників, які вказані в характеристиках кожного виробу.

 

Чи Часто у вас бувають акції? Чи є якісь систематичні (сезонні, до свят)?

Різного роду акції проводяться в нашому магазині практично постійно. Це як сезонні розпродажі ювелірних виробів, так і акції, приурочені до окремих свят (новорічні, 8 Березня, День Святого Валентина).

 

Чому іноді ціна, яку мені називає менеджер, незначно відрізняється від ціни, вказаної на сайті?

При виробництві виробів неможливо витримати один і той же вага виробу з точністю до сотих часток грама. Тому вага прикрас однієї моделі (і, відповідно, їх ціна) незначно відрізняються. Точну вагу кожного виробу і його ціна вказані на бірці.

 

Можлива помилка в описі вироби на сайті?

Ми намагаємося звести ймовірність помилки до мінімуму, проте тимчасові неточності в описах теоретично можливі. Точною інформацією про виріб володіє менеджер, ця ж інформація міститься на бирці.

 

Оплата та доставка

Які існують форми оплати замовлення? Можлива покупка в розстрочку або кредит?

В наших торгових точках ми приймаємо оплату як готівкою так і пластиковими картами Visa і MasterCard.

При доставці товару у відділення Нової пошти оплата проводиться як післяплатою, так і по 100% передоплаті перерахуванням через банк або Приват24.

Надалі ми плануємо ввести оплату картками Visa і MasterCard на сайті.

Ми не продаємо прикраси в розстрочку і кредит.

 

Які види доставки ювелірних виробів можливі у вас?

Ви можете забрати будь-який виріб в одній з наших роздрібних точок:

р. Київ, пр. Степана Бандери 23, ТЦ ГородОК (1 поверх),- Ювелірний супермаркет «Ювелірний квартал»

р. Київ, вул. Лук'янівська, 2а ТЦ Квадрат (1 поверх) - Магазин ювелірних виробів «Світ прикрас»

р. Київ, вул. Гната Юри, 20 ТЦ Квадрат (2 поверх) - Магазин ювелірних виробів «Світ прикрас»

Також ми доставляємо вироби з допомогою компанії «Нова Пошта». Доступні дві опції: Паркан товару у відділенні Нова Пошта або адресна доставка кур'єром (при 100% передоплати за товар).

 

Про товар

Від чого залежить колір золота виробів?

Ювелірні вироби виготовляються із золота трьох кольорів: червоного, білого, лимонного. Колір золота залежить від змісту доданих металів. Золото 585 проби складається з 58,5 частин (%) золота і від лігатури (41.5%). Лігатура використовується різна: в червоному золоті - переважно мідь; в білому золоті - паладій і нікель; в лимонному - цинк або срібло.

 

Темніє чи біле золото і срібло? Воно чимось вкрите?

Срібло - це метал, який схильний до окислення. На сріблі при його взаємодії із сіркою з'являється темно-сіра окісна плівка, яка потім чорніє. В основному всі ювелірні вироби з срібла і білого золота в нашому магазині мають родированное покриття. Родій є одним з найбільш рідкісних і дорогоцінних металів. Покривається для створення візуального ефекту і презентабельності прикраси, а так само для захисту від корозії і подряпин.

 

Чим відрізняються цирконій, циркон, кубик цирконію і фіаніт?

Цирконій — це сріблясто-білий метал, а не мінерал. Незважаючи на це, часто саме так помилково називають синтетичний камінь, про який далі піде мова.

Циркон — це натуральний мінерал, який вкрай рідко можна зустріти в ювелірних прикрасах.

Кубик цирконію і фіаніт — різні назви одного й того ж штучного каменю, найбільш часто використовується в ювелірних виробах для імітації діаманта. Назва «кубик цирконію» (CZ) прийшло до нас з-за кордону, воно позначає вид кристалічної решітки і матеріал. «Фіаніт» — російське назва (скорочення від Фізичний інститут АН СРСР).

В залежності від того, де закуплено камені, виробник використовує при маркиркировке вставок у виріб назва кубик цирконію або фіаніт.

 

Як зрозуміти, чи підходить підвіска або хрестик по вазі для ланцюжка?

Вага підвіски повинен бути менше ваги ланцюжка в 2 рази. Існують плетіння, для яких підвіска не призначена по фізичним властивостям або стилістиці.

 

Як визначити розмір кільця?

Розмір кільця – це діаметр отвору в міліметрах.

Визначити розмір кільця можна з допомогою кольцемера або пальцемера в будь-якому ювелірному магазині або самостійно по інструкції.

 

Як визначити розмір ланцюжка або браслета?

Розмір ланцюжки і браслети вимірюється в сантиметрах.

 

Чи можна носити прикраси постійно, не знімаючи?

Купуючи ювелірні вироби слід дотримуватися правил експлуатації ювелірних виробів. Для уникнення подряпин та деформації слід уникати взаємодії вироби з хімічними сполуками, зберігати окремо від інших виробів, не носити при перенесенні важких предметів, занять спортом. Прикраси необхідно знімати під час відвідування спортзалу, басейну, сауни. На ювелірні прикраси негативно впливає солона вода.

 

Як і де отримати точну інформацію про золотом виробі і дорогоцінних каменях у ньому після покупки?

Вся інформація про ювелірному виробі міститься на сайті. Після покупки Ви можете перевірити характеристики прикраси на бирці вироби.

На етикетці повинні бути вказані: назва виробу, артикул, назва металу та його проба, розмір виробу, його маса, характеристики вставок, номер контролера ВТК і штрих-код вироби.

Приклади розшифровки описів каменів на бірці:

«2 бр.,57 кр.,0.19 кт.,4/6» означає: "в виробі 2 діаманти круглої огранювання з 57-ю гранями, загальною вагою 0.19 карат, з характеристиками 4/6 (4-колір, 6-чистота)

«4 изумр.нат., 0.17 кт., 4/3» — 4 натуральних смарагду загальною вагою 0.17 карат з характеристиками 4/3 (4-колір, 3-чистота);

«цирконій 3» — 3 вставки цирконію.

Бирка кріпиться до виробу спеціальною ниткою з пломбою, щоб виключити можливість підміни вироби або бирки. Бирка є офіційним сертифікатом заводу виробника на цей ювелірний виріб.

 

До виробів з будь-якими камінням додаються сертифікати на камені?

Сертифікати, що підтверджують всі характеристики вставок додаються до виробів діамантової групи. Повний опис інших дорогоцінних і напівкоштовних каменів наводиться на етикетці виробу.

 

Хто робить оцінку дорогоцінних каменів і видає сертифікати на них?

Оцінку дорогоцінних каменів проводять експерти-гемологи, атестовані Державним гемологічним центром Міністерства Фінансів України (про що свідчать видані ним Свідоцтва). Вони мають право видавати та підписувати сертифікати на дорогоцінні камені. Сертифікати завіряються печаткою підприємства, де працює такий експерт. Підприємство несе повну відповідальність за правильність оцінки каменів.

 

Які параметри описуються в сертифікаті на діамант?

У сертифікаті на діамант (або на групу каменів схожих характеристик, якщо мова йде про групу каменів у ювелірному виробі) зазначаються маса каменю (або загальна маса), форма, колір, чистота, ступінь досконалості огранювання, а також відмітні ознаки, що визначаються экпертом-оцінювачем у ході спеціальних гемологічних досліджень.

 

Чи можна в домашніх умовах відрізнити діамант від фіанітів?

Звичайний покупець навряд чи зможе розрізнити ці камені в виробі. Однак якщо покласти поруч фіаніт і діамант, різницю можна помітити: фіаніт просто блищить, а діамант — «грає». А ось що став досить популярним останнім часом муассанит відрізнити від діаманта зможе тільки фахівець з допомогою спеціального обладнання — він «грає» не гірше діаманта.

 

Як правильно доглядати за ювелірними виробами?

Для правильного догляду за ювелірними прикрасами необхідно використовувати спеціальну косметику, зберігати окремо від інших виробів, уникати взаємодії вироби з хімічними сполуками, не носити при перенесенні важких предметів, занять спортом для уникнення подряпин та деформації. Прикраси необхідно знімати під час відвідування спортзалу, басейну, сауни. На ювелірні прикраси негативно впливає солона вода.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner